Wybierz dzielnicę:

Bemowo

Bielany

Mokotów

Ochota

Praga Południe

Praga Północ

Śródmieście

Ursus

Ursynów

Wola

Żoliborz

Witaj Gościu Twój koszyk Ilość sztuk: 0 | Suma:
Logowanie
Promocje
Newsletter
Wyszukiwarka
Szukaj
Aktualności
 • Okres Świąteczny

  Szanowni Państwo,
  informujemy, że przyjmujemy zamówienia do końca wtorku (22.12.2020).
  Po świętach jesteśmy dostępni od poniedziałku do środy (28-30.12.2020).

  Życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
  Czytaj dalej...
 • Nasza oferta

  Internetowy warzywniak - e-zieleniak.pl - w ofercie : świeże warzywa i owoce świata (Jagody goji , karczoch, kwiaty jadalne, cukier brzozowy,owoce na odchudzanie, marakuja, Papaja, Smoczy owoc, rambutan, Karambola, Habanero). Warszawa. Darmowa dostawa warzyw i owoców w Warszawie. Egzotyczne owoce dostawa i zaopatrzenie.
  Czytaj dalej...
 • Kokosy: jak otwierać orzech

  Ojczyzną kokosów jest tropikalna Melanezja. Dziś uprawiane są przede wszystkim w krajach azjatyckich Tajlandii, Indonezji, Filipinach we wschodniej Afryce, w Meksyku i Brazylii. Palmy kokosowe osiągają wysokość 20-30 m. i w zależności od odmiany i wieku, rodzą rocznie od 50 do 180 owoców. Z botanicznego punktu widzenia kokos jest pestkowcem. Jego zewnętrzna zielona warstwa oraz znajdująca się pod nią włóknista otoczka są zaraz po zbiorach usuwane. W pestce o grubości ok. 5mm znajdują się trzy zagłębienia nazywane oczkami, które są otworami kiełkowymi. W środku kokosa jest pusta przestrzeń, która po upływie 6-7 miesięcy wypełnia się wodą kokosową i wtedy takie kokosy nazywane są ,,kokosami do picia” Wraz z dojrzewaniem woda kokosowa...
  Czytaj dalej...
 • Niezłe ziółka

  Szanowni klienci nasza oferta stale się powiększa i mamy nadzieje,że coraz pełniej trafia w Wasze zapotrzebowanie.Ostatnio dodaliśmy BIO kiełki wyprodukowane w ekologicznym gospodarstwie ogrodniczym A teraz pojawił się większy wybór ziół niezastąpionych w kuchennych szaleństwach.W związku z tym do zakupu 5 szt ziół dodajemy praktyczną skrzyneczkę na dwa z nich. Oferta jest ograniczona ilościowo.
  Czytaj dalej...